SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banes Me Qera Afër Ambasades Zvicrane
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
178189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banes Me Qera 70m2 Ne Rr. Hamze Jashari, Afër Ambasades Zvicrane.
Banesa Posedon; 2Dhoma Gjumit, Sallon+Kuzhin, Ballkon, Banjom Garazh,

Pagesa Bohët Komplet Për 1 Vit 3500 Euro

Për Info: 049244247(VIBER) Dhe 049313715(VIBER)

Për ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook
Agjensioni Qendra

CODE 7098
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »