SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 450m2 me qira në Pejton.
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:47
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
178191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjendet në Pejton afër hotel Prishtinës.
Zyrja ndodhet në katin e IV-të dhe posedon ashensor.
Zyrja posedon gjithsej 3 Hapsira Pune, ku dy prej tyre janë hapsira të mëdha ndërsa një hapsirë më e vogël me kuzhinë, si dhe posedon 1 Banjo dhe 2 WC.
Zyrja posedon ngrohje qëndrore me TERMOKOS.
Zyrja është duke u renovuar dhe pritet të përfundoj për një kohë shumë të shkurtër.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »