SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi me Qira në lagjjen Nic 200 m2 5 ari oborr
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
178203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi me Qira në lagjen Nic.
Shtëpia ka siperfaqe prej 200 m2 dhe 5 ari oborr.
Shtepia posedon:
-3 dhoma gjumi
-Sallon
-Kuzhine
-Banjo
-Ballkone ne te dy katet.
Komplet e mobiluar,ngrohje qendrore.

Çmimi: 800 €/muaj.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »