SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SUPER oferte Banes me qira ne lagjen Arberia
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
178204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje banes me qira ne lagjen Arberia, te Tregtia, gjendet ne katin e 4-te, 65m2, banesa eshte e mobiluar ne teresi
Banesa posedon:
1 dhome gjumi plus 1 dhome e inprovizuar
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
Qmimi 240 euro

Per me shume informata munde te na kontaktoni ne numrin
045/ 190- 019
WhatsApp & Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »