SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne Lagjen Nic
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
178207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me qira ne lagjen Nic.
200 m2 dhe 5 ari oborr.
Shtepia posedon:
3 dhoma gjumi
Sallon
Kuzhine
Banjo
Ballkone ne te dy katet.
Komplet e mobiluar,ngrohje qendrore,oborr.

Çmimi: 800 €/muaj.

Tel:045560960
Agjencioni Premium
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »