SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Zyre e sapo renovuar - Bul. Bill Clinton
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Dhjetor
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
178209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR QIRA Zyre e sapo renovuar në Bulevardin "Bill Clinton" në Prishtinë.

65m²│2 Njësi│Kuzhinë│Banjo│Termokos

Hapësira ndodhet tek objekti prapa Statujës së "Bill Clinton" në Prishtinë, kati 2 me pamje nga rruga kryesore. E renovuar rrënjësisht,ngrohje qëndrore nga Termokos, dritare shumë cilësore nga "Mabetex", me roleta të jashtme me motor, ndriqim modern, kuzhinë me të gjitha pajijset

Përfshin 65m² dhe përbëhet nga 2 Hapësira pune, 1 Kuzhinë, 1 Banjo, 1 Koridor dhe 1 Ballkon.

Ofrohet në gjendjen që shihet në fotot. Sipas dëshirës së klientit mund të ofrohet edhe e mobiluar tërësisht si në renderat e bashkangjitur.

Lokacioni:
goo.gl/maps/2MjdzFJnyT72 

Çmimi 500 €/muaj, me mobilje 550 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »