SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne lagjen Arberia/Dragodan
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
320 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
178212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me qira ne lagjen Arberia/ Dragodan.
Shtepia ka tre kate,320 m2 dhe 3 ari oborr.
Kati i pare posedon:
Sallon, kuzhine, dy banjo dhe nje dhome .
Kati i dyte:
Sallon, nje dhome dhe dy banjo.
Kati i trete :
3 dhoma gjumi.
Ballkona ne te gjitha katet,me pamje te hapur.
Dy Garazha, rezervar me 2000 litra uje,ngrohje me nafte,agregat, kamera sigurie.
E mobiluar.

Çmimi: 2000 €/muaj.

Tel:045560960
Agjencioni Premium
Informata rreth publikuesit
Premium
Prishtinë
045560960
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »