SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 78m2 me qira ne lagjjen Lakrishte !DELTA
Çmimi :
€370.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
178220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 78m2 me qira ne lagjjen Lakrishte .
Banesa ndodhet ne pozite te pershtatshme per banim dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,.banjo,ballkon..

Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat:
049157113 /049696148 /044556777
Na kontakti nga ora:10:00 deri 20:00
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tone ne facebook:Agjensioni Për Patundshmëri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
38649157113
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »