SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese moderne me qira ne Aktash
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181029
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoje banes me qira ne Aktash, baesa eshte e mobiluar ne menyre moderne, ka nxemje me TERMOKOS, 110m2,
Banesa posedon:
- tri dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 600 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »