SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Aktash 3+1
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje banes me qira ne Aktash, baesa eshte e mobiluar ne menyre moderne, ka nxemje me TERMOKOS, 110m2,
Banesa posedon:
3 dhoma gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
Qmimi 600 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/19 0-019
WhatsApp & Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »