SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 2 dhoma gjumi ,salon me kuzhine ,banjo e madhe me xhakuzi ,1WC,ballkon si dhe podrum,Banesa eshte ne katin e Pare dhe shume e kendeshme per jetes.Afer jane Qerdhja e femijve ,Shkolla ,,Ismajl Qemajli,,Qendra e Mjeksis Familjare ,Autobuset urban,Super Viva,Tregu i Gjelbert
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Prishtinë
049 120 118
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »