SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese komode me qira ne Emshir
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje banes me qira ne Emshir, te UBT, banesa eshte e mobiluar, gjendet ne katin e 6-te, lift funksional, 50m2, parking privat
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
Qmimi 220 euro


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190- 019
WhatsApp & Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »