SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera afer qendres 220 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
181038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qera per nderkombetare. Shtepia ka 220 m2 dhe gjendet afer qendres se Prishtines, te "Qafa". Shtepia eshte komplet e mobiluar dhe posedon Sallonin me kuzhine , 3 dhoma gjumi , Banjo - wc , 2 ballkona , oborrin, parkingun. Tel : 045 529 000 , Viber : +383 45 529 000
Mundesi bashkepunimi me agjensione te patundshmerise.
Informata rreth publikuesit
ar
Prishtinë
045 529 000
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »