SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 2 dhomeshe - 99 m2 në kompleksin Dukagjini Residence, Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
99 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
181041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo banese ka dy dhoma gjumi. Të dy dhomat e gjumit dhe dhoma e dites kanë qasje në ballkon i cili ofron një pamje të qetë dhe relaksuese.

Tipi A6

Për më shumë informata:

www.dreni-ing.com/ 
Informata rreth publikuesit
Dreni Inginiering
+38649175977
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »