SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN 38 banesa në kompleksin ROYAL CITY
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
1 m²
ID e produktit :
181042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
◼SHITEN 38banesa dhe 6 garazha në kompleksin ROYAL CITY(rruga B)...banesata kanë sipërfaqe:
▶73m2(2+1)kati 4. ▶84m2(2+1)kati 1
▶70m2(2+1)kati 5. ▶84m2(2+1)kati 7
▶53m2(1+1)kati 7. ▶74m2(2+1)kati 4
▶101m2(3+1)kati 7. ▶77m2(2+1)kati 7
▶63m2(1+1)kati 7. ▶83m2(2+1)kati 6
▶83m2(2+1)kati 7
▶89m2(2+1)kati 7
▶69m2(1+1)kati 2
▶95m2(3+1)kati 1
▶55m2(1+1)kati 8
▶55m2(1+1)kati 7
▶89m2(2+1)kati 8
▶76m2(2+1)kati 7
▶74m2(2+1)kati 4
▶95m2(3+1)kati 4
▶69m2(1+1)kati 7
▶84m2(2+1)kati 7
▶58m2(1+1)kati 6
▶58m2(1+1)kati 7
▶89m2(2+1)kati 1
▶111m2(3+1)kati 7
▶69m2(1+1)kati 5
▶111m2(3+1)kati 5
▶69m2(1+1)kati 3
▶55m2(1+1)kati 6
▶95m2(3+1)kati 6
▶84m2(2+1)kati 1
▶56m2(1+1)kati 1
▶70m2(2+1)kati 2
▶70m2(2+1)kati 3
▶55m2(1+1)kati 3
▶56m2(1+1)kati 6
▶55m2(1+1)kati 5
◼ROYAL CITY gjendet afer rruges B.është në fazen përfundimtare të ndërtimit,ka një ndërtim shumë cilësorë po ashtu ka edhe ngrohje nga TERMOKOSI..qmimi i volitshum
+37745653447
alisinani25@gmail.com
Facebook.Maison PatundshmëriPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »