SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 3 dhomeshe-123 m2 ne kompleksin Dukagjini Residence, Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
123 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
181044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë e madhe me 3 dhoma gjumi që ofron një ambient perfekt për familjen tuaj. Siguron ndriqim të madh natyral. Ne ballkon ka qasje dhoma e ditës dhe një nga dhomat e gjumit.

Tipi A7

Per me shume informata:

www.dreni-ing.com/ 
Informata rreth publikuesit
Dreni Inginiering
+38649175977
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »