SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Lagjen Dodona _kati i I-re
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181046
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen Dodona, banesa eshte e mobiluar gjendet ne katin e 1-re, 75m2, leshohet edhe per studenta
Banesa posedon:
- dy dhoma te gjumit
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata rreth kesaj banese dhe ofertave t tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »