SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 3 dhomeshe - 131 m2 ne kompleksin Dukagjini Residence, Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
131 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
181047
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nje banese e madhe me 3 dhoma gjumi e cila ofron rehatine te cilen qdo familje e deshiron. Ka nje ballkon te madh ne te cilin kane qasje tri dhomat e gjumit dhe dhoma e dites.

Tipi A8

Per me shume informata:

www.dreni-ing.com/ 
Informata rreth publikuesit
Dreni Inginiering
+38649175977
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »