SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 75 m2 ne kompleksin Dukagjini Residence, Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
181049
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nje banese modeste e organizuar ne menyre perfekte. Posedon nje dhome gjumi me nje sallon te madh. Ne ballkon kane qasje dhoma e gjumit dhe dhoma e fjetjes.

Tipi A9

Per me shume informata:

www.dreni-ing.com/ 
Informata rreth publikuesit
Dreni Inginiering
+38649175977
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »