SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre e renovuar me qera ne Ulpiane 160E me Termokos
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:51
Madhësia :
23 m²
ID e produktit :
181052
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre e renovuar me qera ne Ulpiane 160E me Termokos

Leshohet zyre me qera ne lagjen Ulpiana.
Zyrja gjendet me pamja nga rruga kryesore "Deshmoret e Kombit".
Zyrja eshte e madhe 23m2 dhe eshte teresisht e renovuar.
Zyrja posedon ngrohje qendrore nga Termokosi.
Eshte e pershtatshme per shume veprimtari si psh Avokat,Noter etj
Qmimi: 160(diskutohet per afatgjate)


Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »