SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Lakrishte
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje banes me qira ne Lakrishte, banesa eshte komode e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 4-te, 60m2, e pa banuar me pare
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor
Qmimi 300 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190- 019
WhatsApp & Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »