SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje SH251
Çmimi :
€290,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:37
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
4
Madhësia :
440 m²
ID e produktit :
181061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Taslixhe II ne rrugen Abdyl Ramaj. Shtepia ka siperfaqe prej 440m2 e shtrire ne nje hapsire prej 2Ari. SHtepia ka kete renditje: kater kuzhina, tri dhoma dite, gjashte dhoma gjumi, kater banjo, nje wc, shpajz dhe dy garazha. Shtepia shitet me cmim prej 290.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »