SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Tokbashqe
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181069
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoje banes me qira ne Tokbashqe, te shkolla Gjergj Fishta, eshte e mobiluar ne teresi, kati i 2-te, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250 euro

Per me shume rreth kesaj banese dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »