SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banesën në shitje në Muhaxhert
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:06
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
ID e produktit :
181070
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banesën në shitje në Muhaxhert 78m2, Banesa gjindet në katin e dytë dhe posedon 1sallon me kuzhinë,2dhoma gjumi,1banjo/wc,1terasë dhe koridor, me pamje nga rruga kryesore.
Cmimi 57.000 euro i diskutueshëm
Për infro 049-313-715
Për ofertat tona na vizitoni në facebook Agjensioni- Qendra
Code 8029
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »