SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banesën me qera në Kalabri
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
181071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banesën me qera 65m2, e cila gjindet në Kalabri, afër Doganës përballë UBT, Banesa posedon 1 sallon me kuzhinë, 1 dhomë, banjo,lëshohet vetëm për familjar dhe të huaj.
Cmimi 250 euro
Për info 049-313-715
Për ofertat tona na vizitoni në facebook Agjensioni- Qendra.
Code 8030
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
+37745980111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »