SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofroj Banesën me qera tek Parku i Qytetit
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:04
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
ID e produktit :
181072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banesën me qera, e cila gjindet tek Parku i Qytetit në Prishtinë me sipërfaqe 94m2, Banesa posedon 1 sallon me kuzhinë,dy dhoma, dy terasa dhe 1 banjo, në katin e dytë
Cmimi 350 euro
Për info 044-313-715
Për ofertat tona na vizitoni në facebook Agjensioni- Qendra
Code 8031.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »