SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa në shitje te Gjimnazit Sami Frashëri
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:49
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
181075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet në shitje Banesa afër Shkollës së Mesme" Sami Frashëri"-Rruga" Xheladin Kurbaliu"
Banesa posedon 1 sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, koridor, banjo dhe terasë 60m2.
Cmimi 43.ooo euro i diskutueshëm
Për info 049-313-715
Për ofertat tona na vizitoni në facebook Agjensioni- Qendra
Code 8032.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »