SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera ne lagjen Kalabria, Prishtine
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
181111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qera ne lagjen Kalabria - Emshir, banesa eshte ekstra e mobiluar dhe i ka te gjitha kushtet per banim, gjithesej ka 115m2 ku perbehet prej :

- Salloni me kuzhine
- 3 dhoma gjumi
- Koridor
- Banjo + Wc
- 2 ballkona
Cmimi 350 euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »