SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OFROJ BANESEN NE SHITJE
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:02
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Banesën në shitje 105m2, në qendër të Prishtinës (Bëjm ndërrim me ndonjë banesë me të vogël) Banesa ka këtë rënditje 3 dhoma të fjetjes ,salloni me kuzhinë,1 banjo,2 wc,shpajzi ,terasë ku ka dalje nga 3 dhomat e fjetjes,Banesa gjindet në Tophane - Rruga" Lidhja e Prizrenit" 56/6 në katin e II-të ,Banesa është në mesin e dy Shkollave fillore "Emin Duraku" dhe "Meto Bajraktari".
Cmimi 850 euro m2
Për info 044-780-999( viber)
Për ofertat ton na vizitoni në facebook Agjensioni- Qendra
Code 8036.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »