SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne Shitje Mati 1 (Vllezerit Asllani)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:11
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
181155
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Mati 1 (Vllezerit Asllani).
Banesa ka siperfaqe prej 85 m2 dhe posedon:
2 dhoma gjumi
Dhome dite
Kuzhine
Trapezari
Depo
Banjo
Ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri,me kualitet te larte,ndriqim gjate tere dites,parking nentokesor dhe jashte objektit,hapesire gjelbruese.
Kati 3.

Çmimi sipas marrveshjes.

Tel:045478477
Metro R
Informata rreth publikuesit
Metro Realty
Prishtinë
045478477
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »