SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Moderne me Qira ne Dragodan - PANDORA TOWER
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
181167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes Moderne me Qira ne Dragodan - Kodi 1083

Lokacioni: Kompleksi Pandora Tower

Siperfaqe 130 M2

Kati 1

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon
- Kuzhin
- Shpajz
- Banjo

Posedon:

- Parking Privat
- Uj 24 H
- Lift
- Mirembatje te Hymjes
- Objekti Pandora Tower ofron sigurim 24 H
- Pamjen nga Qytetit
- Salloni Super Eksluziv i tere me xhama dhe pamjen nga qyteti

Çmimi €500

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »