SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES PER ZYRE NE QENDER TE REKTORATI^
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:00
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
181193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshojmë me qira Banesën per zyre, e cila gjindet ne Qender tek Rektorati. Banesa gjindet ne katin e 1, dhe ka kete renditje:-dy dhoma-korridorin-banjonBanesa ka 50 m2, me Termokos!Cmimi eshte 300 euro, diskutohet!044 433 667+37744433667- vibero.ag

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »