SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne fushe kosve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
181197
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes banesen 90m2 banesa ka dy dhoma dy ballkone sallon dhe kuzhin dy vende te parkimit dy kopshte dhe garazh personale banesa esht ne katin e 4
hi edhe me kopenzim me vetur
numri i telefonit : 049314776
Informata rreth publikuesit
Besnik
Fushë Kosovë
049-314-776
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »