SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me QIRA në
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
181199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me QIRA në "Kodrën e Diellit" - Prishtinë.
Banesa është në afërsi tek "Xhambazët" dhe Shkolla Fillore "#iliria" dhe ka përbërje:
Dhomën e ditës,
Kuzhinën,
Dhomën e gjumit për prindër,
Dhomën e gjumit për fëmijë,
Banjo,
Ballkon dhe
Depo.

Çmimi 230 Euro.

Tel: +377 44 100 464 (WhatsApp & Viber). 
Për më shumë oferta na vizitoni faqen tonë: infoprona.com/  
ose në FB: web.facebook.com/InfoPronaKS/Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
InfoProna KS
Prishtinë
044100464
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »