SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banesa me super çmim
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:21
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
181202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet super banesa ne Fushë Kosovë.
Banesa gjindet ne katin e katert, ka dy dhoma dhe nje sallon, (2+1) banjo, koridor, ballkon, ashensor etj.
Banesa ka 96 m2
Informata rreth publikuesit
One
Prishtinë
045 690 764
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »