SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Moderne me Qira ne Tophane
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
181204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira ne lagjen Tophane te "Bahollt"afer shkolles Meto Bajraktari.Banesa esht ne katin e lV-t.Banesa ka te gjtha mobilet e reja,si dhe paisjet elektronike,ka sistemin e nxemjes me Klim Inverter me shpenzime minimale,Tv (Smart Wi fi, K4 ultra )etj...Banesa Posedon:Dhomë gjumi,Sallon me Kuzhin,Banjo,Ballkon,koridor.Banesa ka edhe lift 24 or.ësht e pershtaqme per Qift.Qmimi 280 euroPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jetmir
Prishtinë
044373628
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »