SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa Pent House tek RoyalCity
Çmimi :
€154,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
ID e produktit :
181205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa Pent House tek RoyalCity 108m banim dhe 122m terase.
Ka 3 dhoma gjumi (njera me banjo)
sallon, kuzhine, banjo.
garazhe dhe 2 depo te vogla.
Informata rreth publikuesit
asd
Prishtinë
049 139 151
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »