SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET banesa në "QAFË" - Prishtinë
Çmimi :
€81,250.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
181206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET banesa në "QAFË" - Prishtinë.

Banesa është në afërsi tek Shkolla Fillore "#Meto #Bajraktari" në rrugen "Josip Rela" dhe ka përbërje:
Dhomën e ditës,
Kuzhinën,
Dhomën e gjumit,
Banjo dhe
Ballkon.
Kati i 6-të, me sipërfaqe prej 65 m2.
Banesa shitet ashtu siq është, e mobiluar.

Çmimi 81.250 Euro.

Tel: +377 44 100 464 (#WhatsApp & #Viber). 
Për më shumë oferta na vizitoni faqen tonë: infoprona.com/  
ose në FB: web.facebook.com/InfoPronaKS/
Informata rreth publikuesit
InfoProna KS
Prishtinë
044100464
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »