SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali ne shitje dhe qira 90m2 ne Breg te Diellit !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:56
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
181207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 90m2 i pershtatshem per veprimtari te ndryshme dhe ne nje pozite te favorshme e te qarkullueshme per zhvillim binesi.
Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »