SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali me qira 33m2 ne Breg te Diellit !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:04
Madhësia :
33 m²
ID e produktit :
181210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali me qira 33m2 ne "Breg te Diellit" qe eshte e pershtatshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme, ndodhet ne nje pozite te favorshme dhe te qarkullueshme.
Per me shume informata: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona ne Facebook na vizitoni "Agjensioni per patundshmeri Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »