SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 85m2 ne lagjen Dodona !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:45
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
181213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Dodona, ne rrugen "Bajram Kelmendi".
Banesa ndodhet ne katin e 5-të dhe eshte teresisht e mobiluar.
Posedon nxemje qendrore me rryme.
Objekti eshte I siguruar, qasja ne te behet vetem me ane te karteles, gjithashu posedon ashensor.
Banesa ka kete renditje:
1. Sallon me Kuzhine
2. Dhoma te Fjetjes
1. Banjo
1. Shpajz
1. Ballkon
Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »