SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 360m2 me qira te Parku !DELTA
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:45
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
181214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 360m2 me qira te "Parku i Qytetit".
Lokali eshte i ndare ne tre njesi kati i pare, podrumi dhe kati dyte.
Podrumi mund te shfrytezohet per mundesi te depose ndersa katet per veprimtari, gjendet ne rruge kryesore qe ka qarkullim.
I pershtatshem per veprimtari te ndryshme.
Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »