SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA TE SLLOVENIA SPORTIT
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:57
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
181215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANES ME QIRA TE SLLOVENIA SPORTIT

Lëshoj banesë me qira te SLLOVENIA SPORTIT AFER ALBIT te Parku i Qytetit dhe ka kete rendije:
• Sallon
• Kuzhine
• 2 dhoma te gjumit
• Banjo
• Teras te madhe
• Kati 7

Banesa eshte komplet e mobilume ka uje 24h, lift 24h, banesa ka pamje nga lindja e diellit.

Banesa NUK LESHOHET PER STUDENTA/E

Çmimi 300 euro

#Ofertat tona mund ti shikoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00 Mund te na kontaktoni mob:#tel 045 688 151 #viber e-mail: info.patundshmeria@gmail.com Agjensioni i Patundshmerive “Agjensioni MB”
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri MB company
Prishtinë
+37745688151
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »