SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 65m2 me qira ne lagjen Dodona !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
181216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 65m2 me qira te lagjia "Dodona"
Banesa ndodhet ne katin e pare dhe ka kete renditje:
Dy dhoma te gjumit
Sallon me kuzhine
Banjo
Ofrohet per student ose familjare.
Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
37744556777
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »