SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 65m2 me qira ne Lakrishte !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
181218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 65m2 e pa banuar me pare me qira ne "Lakrishte".
Eshte e sapo mobiluar dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
Preferohet per familjare.
Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »