SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 70m2 me qira ne Ulpiane !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
181226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 70m2 me qira ne lagjen Ulpiana ne D1,H1 perball postes se madhe dhe permbi picerin ramazoti.
Banesa posedon 2 dhoma gjumi, qendrimin ditor, kuzhinen me depo, banjon dhe 2 terasa.
Banesa eshte e mobiluar dhe komode mete gjitha kushtet per banim te rehatshem.
Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »