SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 115m2 me qira ne Kalabri !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
181227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 115m2 me qira ne lagjen "Kalabria" afer "Kullave te Arabve"
Banesa ndodhet tek kulla IV ne katin e shtate.Ka kete renditje:
Tre dhoma gjumi
Sallon me kuzhine
Banjo
Dy Ballkona
Eshte e mobiluar teresisht dhe preferohet per familjare.
Per me shume na kontaktoni: 049157113 / 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »