SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes komode me qira ne Tophane
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
181238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroje banes me qira ne Tophane, kati i 4-te, pa lift, banesa ehste e mobiluar ne teresi, 70m2
Banesa posedon:
1 dhome gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 balkon
1 koridor
1 shpajz
Qmimi 350 euro me te gjitha shpenzimet

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 190- 019
WhatsApp & Viber:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »