SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Penthousi me Qira
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
181241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Penthousi posedon 100 m2 banim dhe 40 m2 teras

Organizimi:
-- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine
-- Dhoma e gjumit per prinder me banjo
-- Dy dhoma per femije
-- Banjo
-- Shpajz
-- Teras te madhe

Orjentimi JUG

Kati i tete
Vendi: Lagjia e Spitalit tek Super Viva

Cmimi: 450E

Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60
Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »