SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA TE QAFA NGAT SHKOLLES
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
181246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera TOP HANE afer qebaptores Gjakova
Banesa ndodhet ne katin 5
Siperfaqja e baneses eshte: 85m2
Qmimi per qira eshte: Muaj: (300) euro dhe depozite
Banesa ka kete renditje:
- 1 Sallon me kuzhin
- dhome gjumi,
- 1 Banjo, ballkon
- nxemje me rryme, lift,

044 433 667
+37744433667 VIBER
O.SHE
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »